Contact      Login Leden

 
 
Hier kunnen korte berichten door de Jeugdcommissie worden geplaatst

De KNLTB Voorjaarscompetitie 2018 wordt gespeeld in de periode van april tot juli. De exacte data is afhankelijk van het type jeugdcompetitie.
Hieronder een overzicht van de Larsheim teams, hun samenstelling en begeleiding. 

Competitie 2018 / Begeleider  Speler  Bondsnummer Competitie 2018 / Begeleider  Speler  Bondsnummer
Zondag Geel Jongens t/m 17 (Team 2)
Sandra van Cappelle
 Guido van Cappelle  28171047 Zondag Groen (G1)
Richard Oskam
 Roan Oskam  29874009
   Ivo Sokal  27356833    Sem Schreurs  31113737
   Tom van Noortwijk  25584391    Rutger Wijnberg  29994926
   Rolf van de Wetering  26664968    Tijs Los  30399785
   Tijmen Stekelenburg  27029190      
   Twan Wagemans  26843072      
           
Zondag Geel Jongens t/m 17 (Team 1)
Astrid van Noortwijk - Wieke Poort
 Maurits Kruiswijk  25990969 Zondag Groen (G2)
Arjan Pot
 Eline van Dam  31464297
   Boris Moen  27000060    Sietske Dongelmans  30879493
   Thijs van Noortwijk  25584731    Zara Groener  30402557
   Kasper Poort  27511626    Nooa Mosselman  31113702
   Rens Haagsman  25735489    Camil ter Haar  31464270
         Bas Lappenschaar  31370780
         Merijn de Jongh 30176395
           
Zondag Geel Jongens t/m 14 (Team 2)
Jelle Muilwijk
 Olivier van de Let  29130980 Zondag Oranje (O1)
Dewi Veer
 Carlijn ter Haar  31850006
   Sven Muilwijk  28378334    Safira Veer  31370764
   Tije Steeman  28171039    Femke Clevering  31464181
   Otto van de Woude  31250122    Koen de Kogel  31468217
   Frank van Spingelen  30176395    Freek Vrijaldenhoven  31464211
         Ruben Clevering  31464203
           
Zondag Geel Jongens t/m 14 Team 1)
Nico van Dijk
 Bas van Dijk  31479952 Zondag Rood (R1)
Anneke Bouman
 Bente Kijzerwaard  31849954
   Martin Kesler  29467519    Renske Bouman  31464254
   Marc Veer  29428637    Frederique van Dam  31850014
   Milan Verberne  29435560    Roos van de Wijgert  31849997
           
           
Zondag Geel Meisjes t/m 14
Beryl Wijnberg
 Amy Oskam  28838564      
   Julie Ruiten  29001781      
   Pleun Haagsman  31113575      
   Jennifer Wijnberg  29114926      
           
Zondag Geel Mix t/m 14
Joke Gorter
 Soumaya Amakrane  29828341      
   Marit van Dijk  31479944      
   Aron Guijt  29437040      
   Olivier Petit  28486048      
           
Mogelijke invallers / nader in te delen in de teams          
   Juliette Pieters  nu geen mix t/m 17      
   Aileen van de Wetering  nu geen mix t/m 17      
   Merel van Arkel  nu geen mix t/m 17      
   Joris Dietz  kan invallen bij jongens t/m 17      
           
           

Speeldagen Geel en Groen: 8, 15 en 22 april - 6, 13 en 27 mei - 3 juni

Speeldagen Oranje en Rood: 18 en 25 mrt - 2 april - 10,17 en 24 juni - 1 juli

 

 

 

Game Avond
tijdens Jeugd Clubkampioenschappen
Er wordt ook gezorgd voor de inwendige mens
tijdens Jeugd Clubkampioenschappen
tijdens Jeugd Clubkampioenschappen
tijdens Jeugd Clubkampioenschappen
tijdens Jeugd Clubkampioenschappen
tijdens Jeugd Clubkampioenschappen
tijdens Jeugd Clubkampioenschappen

Onze Sponsoren

  • albertHeijn.jpg
  • alfine1.jpg
  • cabrio.jpg
  • Deur.jpg
  • expert1.jpg
  • heineken1.jpg
  • helix.jpg
  • heuvelland.jpg
  • Heuvelrug Acupunctuur_klein.JPG
  • Hoorenzie.jpg
  • hvdw.jpg
  • logo-wijnbergen.jpg
  • LRT.png
  • Luckerhof.jpg
  • Pater logo.JPG
  • remise.jpg
  • VanDenBerg.jpg
  • Van Hove Electronica.jpg
  • Veer.jpg
  • viasol.jpg